Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
У зв'язку зі складною ситуацією в країні, товар відправляється або по передоплаті 200 грн, або по повній оплаті.
Наша адреса: м.Білгород-Дністровський
м.Білгород-Дністровський
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Сб-Нд: 9:00 - 17:00
Онлайн замовлення приймаються цілодобово
+38 (099) 191 10 10 +38 (098) 191 10 10 Замовити дзвінок

Гарантія та повернення

На всі товари, представлені в нашому магазині, діє гарантія 14 днів на заводський брак.


Датою початку гарантійного терміну вважається:

 - дата, зазначена у фіскальному чеку, який був виданий поштовим оператором (чек оплати за товар або чек оплати за доставку)

 - дата, зазначена у товарному чеку, що був доданий до товару (у разі відсутності фіскального чека)


У разі настання гарантійного випадку товарний або фіскальний чек повинен бути обов'язково відправлений разом товаром.


У разі виявлення браку протягом 2-х днів після початку гарантійного терміну - доставку оплачує магазин, а у разі пізнішого виявлення браку - доставку оплачує покупець.


Як працює гарантія?


1.Покупець відправляє товар Новою поштою на реквізити продавця (вклавши туди товарний або фіскальний чек та опис несправності)

2.Продавець протягом 3-х днів з дня отримання зобов'язується перевірити товар і виявити причину несправності або відсутність цієї несправності.

3.У разі виявлення несправності продавець зобов'язується протягом 14 робочих днів або відремонтувати товар або зробити заміну на аналогічний у разі неможливості ремонту.

4.У разі відсутності несправності продавець зобов'язується підтвердити працездатність пристрою (відеоролик). У разі підтвердження працездатності товар буде відправлено покупцеві, а покупець повинен буде сплатити вартість діагностики, яка становить 400 грн.


Також якщо товар з будь-якої причини вам не підійшов або не знадобився, то протягом 14 днів з моменту покупки ви можете обміняти товар на інший або повернути за нього гроші. Повернення та обмін товару здійснюється згідно із Законом України «Про захист прав споживачів», за умови що товар не був у використанні, тобто є новим, збережено товарний вид товару та упаковки, збережено всі аксесуари, компоненти та документацію, що входять до комплектації товару, не порушена їх упаковка, пломби та ярлики.


Для повернення/обміну товару вам потрібно буде надати чек, виданий службою доставки. Якщо з будь-яких причин ви не зможете надати чек, що підтверджує дату отримання товару, то датою покупки буде дата замовлення на сайті.

Онлайн курсы IT